Przerwa świąteczna
Opublikowano 02.04.2021
Rozpoczęliśmy właśnie wiosenną przerwę świąteczną, która potrwa do 6 kwietnia. Składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.
Praca oddziału przedszkolnego ograniczona
Opublikowano 28.03.2021
W dniach od 29 marca do 11 kwietnia oddział przedszkolny przy naszej szkole nie będzie pracować stacjonarnie. Dzieje się tak ze względu na decyzję ministerstwa w związku z wzrostem zachorowań w kraju.
Nauka zdalna także w klasach I-III
Opublikowano 17.03.2021
Zgodnie z decyzją rządu w poniedziałek, 22 marca, klasy I-III rozpoczną naukę zdalną. Według zapowiedzi rządzących stan ten ma trwać do 9 kwietnia.
Klasy IV-VIII kontynuują naukę zdalną
Opublikowano 15.02.2021
Czas nauki zdalnej dla klas IV-VIII został przedłużony o kolejne dwa tygodnie, do końca lutego br. Natomiast młodsze klasy i oddział przedszkolny nadal uczą się stacjonarnie w szkole.
Rozpoczynamy przerwę świąteczną
Opublikowano 22.12.2020
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Niech ten czas Świąt będzie radosny i pełen rodzinnego ciepła, a Nowy Rok niech przyniesie wiele szczęśliwych chwil. W związku z przedłużoną ze względu na pandemię przerwą w nauce, zajęcia szkolne rozpoczniemy dopiero 18 stycznia.
Klasy I-III także będą uczyć się zdalnie
Opublikowano 06.11.2020
W poniedziałek, 9 listopada, uczniowie klas I-III rozpoczną naukę zdalną. Przedłużony zostaje także czas nauki zdalnej dla klas IV-VIII. O szczegóły prosimy zwracać się do wychowawców poszczególnych klas.
Klasy IV-VIII rozpoczynają naukę zdalną
Opublikowano 23.10.2020
Zgodnie z wytycznymi ministerstwa od poniedziałku, 26 października, uczniowie klas IV-VIII przechodzą na naukę zdalną. Uczniowie tych klas w poniedziałek zostają w domach. Szczegóły funkcjonowania szkoły w tym czasie przekażą w poniedziałek wychowawcy klas. Według oficjalnej informacji zajęcia stacjonarne mają być zawieszone na dwa tygodnie. Klasy I-III i oddział przedszkolny pracują bez zmian.